АФНУ
9
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
232
Последний визит на сайт
2 дня назад
Якість обслуговування, надійність, довіра та індивідуальний підхід - це наші пріоритети в роботі з клієнтами.
Ми цінуємо, Ваш час! Раді Вам допомогти вигідно купити-продати квартиру, будинок, зняти або здати в оренду нерухомість.

Продажа квартир (2)

  • АН ДОВІРА
    54 500 $
    1 298 $/м²

    Соборная ул., 289-В

    1 комната
    42 / 16 / 10 м²
    этаж 2 из 12
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продається затишна однокімнатна квартира в новобудові, ЖК «Синергія». Поверх 2/9, цегляний будинок. Загальна площа — 42 м². Квартира частково з ремонтом: – У кімнаті постелено ламінат – У кухні-вітальні та санвузлі — якісна плитка – Стіни перетерті та пошпакльовані, готові до фінішного оздоблення на ваш смак – Санвузол повністю облицьований кахелем, підготовлений до встановлення сантехніки Вікна виходять у двір будинку. Підходить під програму «єОселя». Телефонуйте, перегляд у зручний для Вас час
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН ДОВІРА
    65 000 $
    913 $/м²

    Киевская ул., 44

    3 комнаты
    71 / 47 / 9 м²
    этаж 1 из 9
    2 дня назад
    Пропонуємо до продажу затишна та тепла 3-кімнатна квартиру по вулиці Київська, район Автовокзалу. Зручне планування з окремими кімнатами. Лічильник на все. Є бойлер. Тепла підлога в кухні та коридорі. Додаткові зручності: • Утеплена зовні • Підвал • Окрема кладова/калясочна, яку можна переобладнати в кімнату, майстерню чи кабінет • Вбудовані меблі та техніка залишаються, все інше — за домовленістю. • Створено ОСББ Тихий двір та зручне розташування. Вся необхідна інфраструктура поруч: школи, садочки, магазини, аптеки, зупинки транспорту – все в пішій доступності. Телефонуйте, перегляд у зручний для Вас час!
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?